Артем Федецький відіграв тайм в жахливому матчі проти "Кельна"

28 Січня 2017, 18:30

"Дармштадт" пропустив шість м'ячів у матчі Бундесліги

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>"</span><span>Дармштадт</span><span>"</span> <span>крупно</span> <span>програв вдома</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>Twitter</span></span></p>
"Дармштадт" крупно програв вдома. Фото Twitter

У 18 турі чемпіонату Німеччини "Дармштадт" на своєму полі приймав "Кельн". Господарі мріють про збереження прописки в Бундеслізі, а гості в кроці від потрапляння в зону єврокубків.

Матч видався жахливим для "Дармштадта". Команда пропустила в кожному з таймів по три м'ячі і в підсумку програла - 1: 6.

Український захисник господарів Артем Федецький вийшов з лави запасних на другий тайм, але від розгрому клуб не вберіг.

Ви зараз переглядаєте новину "Артем Федецький відіграв тайм в жахливому матчі проти "Кельна"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"