"Атлетіко" сенсаційно програв аутсайдеру чемпіонату Іспанії

19 Березня 2016, 19:38

Мадридці упустили перемогу над "Спортингом" в кінці матчу

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>"</span><span>Спортинг</span><span>"</span> <span>обіграв</span> <span>"</span><span>Атлетіко</span><span>"</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>Твіттер</span
"Спортинг" обіграв "Атлетіко". Фото Твіттер

У 30 турі чемпіонату Іспанії грянула сенсація. "Атлетіко", який йде на другому місці, в гостях поступився першому знизу "Спортингу".

Мадридці зусиллями Грізманн забили першими на 29 хвилині, а потім в кінці зустрічі пропустили двічі. Спочатку Санабрія на 79 хвилині зрівняв рахунок, а на 89-й Кастро приніс "Спортингу" перемогу - 2: 1.

Треба сказати, що і по грі "Спортинг" був краще іменитого суперника. Володіння м'яча 62% на 38% на користь господарів, удари 12 на 4.

Ви зараз переглядаєте новину ""Атлетіко" сенсаційно програв аутсайдеру чемпіонату Іспанії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"