"Атлетіко" вчинив вольовий розгром "Гранаді" в чемпіонаті Іспанії

15 Жовтня 2016, 22:46

Пропустивши гол, мадридці відповіли сімома м'ячами!

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Яннік</span> <span>Феррейра</span><span>-</span><span>Карраско</span> <span>оформив</span> <span>хет</span><span>-</span><span>трик</span><span>.</span> <span>Фото</s
Яннік Феррейра-Карраско оформив хет-трик. Фото

"Атлетіко" на домашньому стадіоні "Вісенте Кальдерон" здобув розгромну перемогу над "Гранадою" (7: 1) у восьмому турі чемпіонату Іспанії.

На 18-й хвилині рахунок у матчі відкрив півзахисник гостей Ісаак Куенка, але до кінця першого тайму мадридці зуміли не тільки відігратися, а й вийти вперед – два голи забив хавбек Яннік Феррейра-Карраско. У другій половині гри бельгієць оформив хет-трик, дубль на свій рахунок записав Ніколас Гайтан, і по одному м'ячу забили Анхель Корреа і Тьягу Мендеш

20  ГРАНАДА 8 0 2 6 8-23 2

Ви зараз переглядаєте новину ""Атлетіко" вчинив вольовий розгром "Гранаді" в чемпіонаті Іспанії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"