"Аякс" обіграв "Фейєноорд" в голландському "Класико"

2 Квітня 2017, 18:13

"Фейєноорд" зберіг лідерство в турнірній таблиці, "Аякс" відстає всього на три очки

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>"</span><span>Аякс</span><span>"</span> <span>-</span> <span>"</span><span>Фейєнорд</span><span>"</s
"Аякс" - "Фейєнорд"

Амстердамський "Аякс" обіграв "Фейєноорд" з Роттердама в матчі 28-го туру чемпіонату Нідерландів з футболу.

Зустріч пройшла в неділю в Амстердамі і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2: 1. Голами у складі переможців відзначилися Лассе Шене (1 хвилині) і Давид Нерес (36). Гості відповіли точним ударом Міхіла Крамера на 90 хвилині.

Син Клюйверта став наймолодшим учасником "голландського дербі" з часів Зеєдорфа

"Фейєноорд" зберіг лідерство в турнірній таблиці. В активі клубу з Роттердама 69 очок. "Аякс" піднявся на друге місце, набравши 66 очок.