Балотеллі за три хвилини встиг забити гол і заробити видалення в чемпіонаті Франції

2 Жовтня 2016, 22:48

"Ніцца" продовжує утримувати лідерство в турнірній таблиці

<p style="text-align: justify;">Маріо Балотеллі не дозволяє нудьгувати фанатам "Ніцци". Фото AFP</p>
Маріо Балотеллі не дозволяє нудьгувати фанатам "Ніцци". Фото AFP

У неділю "Ніцца" приймала "Лор'ян". "Орли" знаходилися за чотири хвилини від втрати двох очок та лідерства в Лізі 1, але за справу взявся новий місцевий кумир Маріо Балотеллі, якому вдався неймовірний гол під хрестовину.

Святкуючи взяття воріт, італієць зірвав з себе футболку, за що отримав попередження. Через три хвилини Маріо посварився зі Стівеном Морейрою. Обидва гравці були удостоєні жовтих карток, але для Балотеллі вона перетворилася на червону.

Зазначимо, що орендований у "Динамо" Юнес Беланда провів на полі весь матч.

"Ніцца" перемогла 2:1 і повернулася на перше місце. Балотеллі забив 5 голів у трьох матчах Ліги 1.

Ви зараз переглядаєте новину "Балотеллі за три хвилини встиг забити гол і заробити видалення в чемпіонаті Франції". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"