"Барселона" ледь не програла "Бетісу" в чемпіонаті Іспанії

29 Січня 2017, 14:57

Каталонці зрівняли рахунок на останній хвилині зустрічі

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>"</span><span>Бетіс</span><span>"</span> <span>радіє</span> <span>голу</span> <span>в</span> <span>ворота</span> <span>каталонців</span><span>.</span> <span>Фото</spa
"Бетіс" радіє голу в ворота каталонців. Фото

У 20 турі чемпіонату Іспанії "Бетіс" на своєму полі приймав "Барселону". Господарі відкрили рахунок на 75 хвилині після точного удару Алегрії. А каталонці уникли поразки лише на останній хвилині зустрічі, відзначився Суарес. Нічия - 1: 1.

Український форвард "Бетіса" Роман Зозуля потрапив в заявку на гру, однак на поле так і не з'явився.

"Барселона" в Прімері йде на другому місці, відстаючи на очко від "Реала", у якого дві гри в запасі.

"Бетіс" на 13 місці, у нього 23 очки.

Ви зараз переглядаєте новину ""Барселона" ледь не програла "Бетісу" в чемпіонаті Іспанії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"