26,96
30,47

"Барселона" врятувала нічию в першому півфінальному матчі Кубка Іспанії проти "Реала"

Доля путівки до фіналу Кубка Іспанії визначиться у Мадриді 27 лютого

"Барселона" врятувала нічию в першому півфінальному матчі Кубка Іспанії проти "Реала" //smm.ollcdn.net/i/image_610x343/media/image/5c5/b59/6d8/5c5b596d8268e.jpg //smm.ollcdn.net/i/image_150x100/media/image/5c5/b59/6d8/5c5b596d8268e.jpg Футбол Доля путівки до фіналу Кубка Іспанії визначиться у Мадриді 27 лютого

Перший матч півфіналу Кубка Іспанії між "Барселоною" і мадридським "Реалом" переможця не виявив. Зустріч відбулася на стадіоні "Камп Ноу" і завершилася з рахунком 1:1. Гості відкрили рахунок вже на шостій хвилині – відзначився Лукас з передачі Каріма Бензема.

Зрівняти рахунок господарі поля змогли тільки після перерви- м'яч на свій рахунок записав Малком. Ернесто Вальверде змушений був кинути в бій головного козиря Ліонеля Мессі, який залишився в запасі через пошкодження в попередній зустрічі, але змінити рахунок каталонцям не вдалося.

Тепер доля путівки у фінал Кубка Іспанії визначиться у Мадриді 27 лютого.

"Барселона" – "Реал" – 1:1
Голи: Васкес (6), Малком (57)

"Барселона": тер Штеген, Піке, Альба, Нелсон Семеду, Лангле, Артур, Бускетс, Коутіньйо (Мессі, 63), Ракітіч (Відаль, 63), Малком (Аленья, 76), Суарес.

"Реал": Навас, Варан, Марсело, Карвахаль, Рамос, Кроос, Льоренте (Каземіро, 63), Васкес (Асенсіо, 84), Модріч, Вінісіус Жуніор (Бейл, 64), Бензема.

Попередження: Рамос (10), Нельсон Семеду (43), Суарес (56), Марсело (57), Альба (58), Відаль (88).

Раніше ми писали, що на сьогоднішньому матчі прізвища гравців "Барселони" в матчі з "Реалом" будуть китайською мовою. Каталонці оригінально відзначили настання 2019 року за китайським календарем.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " "Барселона" врятувала нічию в першому півфінальному матчі Кубка Іспанії проти "Реала"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"