"Баварія" вперше з жовтня не забила в Бундеслізі

6 Лютого 2016, 21:35

Мюнхенці зіграли в гостях внічию з "Байєром"

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Нічия</span> <span class="hps">в</span> <span class="hps">Леверкузені</span><span>.</span> <span class="hps">Фото</span> <span class="hps">AFP</span></spa
Нічия в Леверкузені. Фото AFP

"Байєр "і" Баварія "зіграли внічию в матчі 20-го туру чемпіонату Німеччини. Зустріч завершилася з рахунком - 0: 0. Цікаво, що мюнхенці не забили в грі Бундесліги вперше з 30 жовтня.

Перший тайм вийшов досить нудним і небагатим на небезпечні моменти, суперники показали рівний футбол. У другому таймі гра змінилася, "Баварія" захопила ініціативу, але так не змогла відкрити рахунок. Мюнхенці догравали зустріч у меншості: на 84 хвилині другу жовту картку отримав Хабі Алонсо.

Ви зараз переглядаєте новину ""Баварія" вперше з жовтня не забила в Бундеслізі". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"