Вболівальники підтримали футболіста, який допустив фатальну помилку

23 лютого 2015, 15:00

Захисник "Штутгарта" "привіз" гол в матчі проти "Боруссії"

18-річний захисник "Штутгарта" Тімо Баумгартль став антигероєм зустрічі своєї команди з дортмундською "Боруссією" в 22-му турі чемпіонату Німеччини.

На 89-й хвилині за рахунку 2:1 на користь дортмундців Баумгартль віддав м'яч прямо в ноги Марко Ройс, який повною мірою скористався таким подарунком.

"Штутгарт" в час, що залишився, зумів відквитати один гол, але цього не вистачило, щоб уникнути поразки.

"Челсі" – "Ліверпуль": онлайн матчу чемпіонату Англії

Однак вболівальники команди не кинулися критикувати юного футболіста своєї команди, а навпаки підтримали його в скрутну хвилину.