21 Жовтня 2017, 19:25

Дортмундці вели по ходу зустрічі з різницею в два м'ячі

<p style="text-align: justify;">Пенальті в ворота Дортмунда. Фото AFP</p>
Пенальті в ворота Дортмунда. Фото AFP
Дортмундська "Боруссія" забуксувала в Бундеслізі. Після поразки від "Лейпцига" в минулому турі, цього разу дортмундці втратили очки в матчі з "Айнтрахтом" з Франкфурта.

Хоча все спочатку складалося для "Боруссії" відмінно. На 18 хвилині Нурі Шахін вивів гостей вперед, а на 57 хвилині Максиміліан Філіп забив другий гол у ворота "Айнтрахта".
Однак господарі не опустили руки і досить швидко відігралися. Спочатку на 64 хвилині вони заробили пенальті, який реалізував Себастьєн Аллер, а через чотири хвилини Маріус Вольф зрівняв рахунок. Нічия - 2: 2.
Український півзахисник "Боруссії" Андрій Ярмоленко весь матч 9 туру чемпіонату Німеччини просидів на лаві запасних.

Нагадаємо, що вчора "Шальке" обіграв "Майнц" - 2: 0 в матчі-відкритті 9-го туру. Євген Коноплянка з'явився на полі лише на 68 хвилині, на той момент його команда вигравала з рахунком 1: 0, а трохи пізніше був забитий і другий гол. У Коноплянки був стопроцентний момент забити м'яч в цьому матчі, проте українець його не реалізував.

Ви зараз переглядаєте новину ""Боруссія" без Ярмоленка не змогла обіграти "Айнтрахт"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"