"Челсі" втратив очки в матчі чемпіонату Англії

12 Лютого 2017, 17:54

Лондонський клуб зіграв внічию з "Бернлі"

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Захист</span> <span>від</span> <span>"</span><span>Бернлі</span><span>"</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span></span></p>
Захист від "Бернлі". Фото AFP

Лідер англійська Прем'єр-ліги лондонський "Челсі" втратив очки в матчі 25 туру чемпіонату Англії.

На виїзді "Челсі" зіграв внічию з "Бернлі" - 1: 1. Гості відкрили рахунок вже на 7 хвилині після голу Педро Родрігеса. Але на 24 хвилині Роберт Брейді ударом зі штрафного зрівняв рахунок.

"Челсі" залишився лідером чемпіонату Англії, а "Бернлі" займає 12 місце в турнірній таблиці.

Ви зараз переглядаєте новину ""Челсі" втратив очки в матчі чемпіонату Англії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"