26,37
29,46

Чемпіонат Англії: "Арсенал" врятувався у матчі з "Халл Сіті", "Саутгемптон" відвантажив вісім м'ячів

"Челсі" переміг "Кристал Пелас", "Саутгемптон" забив 8 м'ячів "Сандерленду", "Арсенал" врятувався від поразки від "Халл Сіті"

"Крістал Пелас" - "Челсі" 1
"Крістал Пелас" - "Челсі" 1.

Всуботубулизігранісімматчіввосьмоготуруанглійської Прем'єр-ліги.

Якмивжеписалираніше,"МанчестерСіті"завдяки покеруСерхіоАгуеророзгромив"Тоттенхем" з рахунком 4:1. Детальніше...

Лондонський"Арсенал" уникпоразки від"ХаллСіті": зустрічу Лондонінастадіоні"Емірейтс" завершиласьз рахунком2:2.У складігостейголизабилиМохамедДіаме(17-а хвилина) іАбельЕрнандес(46-а),у господарівна13-йвідзначивсяАлексісСанчес,на91-й -ДенніУелбек.

Лондонський"Челсі"завдав поразки"КрісталПелас": зустрічу Лондонінастадіоні"СелхерстПарк"завершилася зрахунком2:1на користь "синіх",вскладі якихвідзначилисяОскар(6-та хвилина) іСескФабрегас(51-а). У гостейУилфридЗахазабивголна90хвилині.Арбітрвилучив захисника"Челсі"СесараАспілікетина40хвилині,захисникагосподарівДамьенаДілані- на 43-й.Захисник"Челсі"Джон Террі провів 500-й матчвякості капітаналондонськогоклубу.

"Саутгемптон" вдомарозгромив"Сандерленд" з рахунком8:0,голамиу господаріввідзначилисяГраціаноПелле(18-аі69-а хвилини),ДжекКорк(37-а),ДушанТадич (78-а),ВікторВаньяма(80-а)іСадьоМане(87-а),автоголамивідзначилисяСантьягоВергина(12-а)іЛайамБрідкатт(63-тя).

Іншірезультатидня:"Бернлі" вдомапоступився"ВестХему"-1:3,"Евертон"вдома розгромив"АстонВіллу"-3:0,"Ньюкасл" в поєдинку,якийрозпочавсянагодину пізнішечерез проблемизтабло,мінімальнообіграв"Лестер"-1:0.