ЧС-2018: Білорусь у більшості не змогла обіграти скромний Люксембург

10 Жовтня 2016, 23:40

Сенсація: ведучи в рахунку, граючи вдома і в більшості, команда Білорусі не змогла обіграти Люксембург

<p style="text-align: justify;">Білорусь - Люксембург - 1:1. Фото AFP</p>
Білорусь - Люксембург - 1:1. Фото AFP

Збірна Білорусі у третьому турі відбіркового турніру чемпіонату світу 2018 року на своєму полі не змогла обіграти скромну команду Люксембургу.

Поєдинок завершився з рахунком 1:1, а з кінця першого тайму гості грали в меншості після видалення одного з футболістів за другу жовту картку.

На 80-й хвилині Павло Савицький відкрив рахунок у матчі, а на 85-й Орельєн Жоакім його зрівняв.

Це перше очко Люксембургу, команда йде на останньому місці в групі А. У збірної Білорусі два очки і передостаннє місце.

Ви зараз переглядаєте новину "ЧС-2018: Білорусь у більшості не змогла обіграти скромний Люксембург". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"