Даріо Срна заробив червону картку вперше за три роки

9 грудня 2018, 10:18

"Кальярі" в меншості зумів відігратися в матчі проти "Роми"

Даріо Срна. Фото cagliaricalcio.com

Хорватський легіонер "Кальярі" Даріо Срна не дограв до кінця драматичний матч своєї команди з "Ромою". "Кальярі" приймав удома "Рому" і програвав удома 0: 2 до 84 хвилини. Потім клуб з Сардинії відіграв один гол, а на 90 + 3 хвилині Срна і його одноклубник Лука Чеппітеллі були видалені, протестуючи проти рішення рефері призначити фол в атаці. Раніше був ще видалений і тренер "Кальярі" Роландо Маран.

Що цікаво, "Кальярі", граючи удев'ятьох проти "Роми", все-таки зміг зрівняти рахунок. На 90 + 5 хвилині забив Сау.

В останній раз Срна видалявся з поля ще в серпні 2015 року, в матчі чемпіонату України між донецьким "Шахтарем" і "Металургом" із Запоріжжя. У нещодавньому інтерв'ю

Даріо Срназаявив,щоготовийдопомогти"Шахтарю"вбудь-який часЗасловамиСрни,переїздвчемпіонатІталіїдавсяйомунепросто.

Раніше ми писали, що головнийтренерзбірноїХорватіїхочеповернутивкоманду Даріо Срну. Фіналістчемпіонатусвітувідчуваєпроблемизі складомі невідмовивсябвіддосвідченогозахисника

Нагадаємо,щопісля відходуСрниз"Шахтаря"керівництво"гірників"прийнялорішення вивести з обігу33номеріназавждизакріпитийогозасвоїмбагаторічнимкапітаном.