Олена Підгрушна посіла шосте місце в мас-старті на Кубку світу

20 Грудня 2015, 16:31

Переможницею гонки стала фінка Кайса Макаряйнен

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span class="hps">Олена Підгрушна</span> <span class="hps">показала</span> <span class="hps">кращий результат</span> <span class="hps">серед українок</span><span>.</span> <span class="hps">Фо
Олена Підгрушна показала кращий результат серед українок. Фо

У словенській Поклюці в рамках етапу Кубка світу з біатлону пройшов мас-старт серед жінок.

Переможницею гонки стала фінська спортсменка Кайса Макаряйнен, 11 секунд їй програла чешка Габріела Саукалова. Третьою до фінішу прийшла росіянка Ольга Подчуфарова.

Кращий результат серед українок показала Олена Підгрушна, яка програла переможниці 50,5 секунд і фінішувала шостою. Юлія Джима стала 18-ю, Ольга Абрамова - двадцять третя, Валя Семеренко - 29-а.

134_01

Ви зараз переглядаєте новину "Олена Підгрушна посіла шосте місце в мас-старті на Кубку світу". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"