Євген Коноплянка забив гол команді Андрія Ярмоленка

15 Квітня 2018, 18:26

Рурське дербі в Бундеслізі виграв клуб з Гельзенкірхена

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Коноплянка</span> <span>відкрив</span> <span>рахунок</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AF
Коноплянка відкрив рахунок. Фото AF

В 30 турі чемпіонату Німеччини з футболу зійшлися команди з Рурського регіону - "Шальке" на своєму полі приймав дортмундську "Боруссію". Клуби ведуть боротьбу за другу сходинку в Бундеслізі. І за них виступають наші легіонери - Євген Коноплянка та Андрій Ярмоленко.

Але якщо Коноплянка вийшов зі стартових хвилин, то Ярмоленка не було навіть у запасі. Півзахисник "Боруссії" до цих пір не відновився після травми.

Мало того, що Коноплянка вийшов у старті (відіграв 74 хвилини), так він ще й відкрив рахунок в матчі. На 50 хвилині українець отримав м'яч недалеко від штрафного, просунувся до воріт і потужно пробив у ближній кут. Це третій гол Коноплянки в нинішній Бундеслізі в 23 зустрічах. У кінцівці поєдинку також відзначився Налдо. Перемога "Шальке" - 2: 0.

Цікаво, що в першому колі клуби видали неймовірний поєдинок
. Дортмундці вели в чотири м'ячі, але впустили перемогу.

Нагадаємо, що сьогодні в чемпіонаті Італії пройде римське дербі: "Лаціо" – "Рома", список трансляцій матча. Команди з однаковою кількістю очок (60) ведуть боротьбу за бронзові медалі чемпіонату Італії.

Ви зараз переглядаєте новину "Євген Коноплянка забив гол команді Андрія Ярмоленка". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"