Євген Селезньов забив перший гол в сезоні

30 Вересня 2017, 22:29

Форвард "Карабюкспора" відзначився в матчі чемпіонату Туреччини

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Селезньов</span> <span>забив</span> <span>з</span> <span>пенальті</span><span>.</span> <span>Фото</s
Селезньов забив з пенальті. Фото

Український нападник "Карабюкспора" Євген Селезньов забив свій перший м'яч у сезоні, відзначившись у воротах "Галатасарая".

В рамках 7 туру турецької Суперліги лідер чемпіонату приймав "Карабюкспор".

Український голкіпер Олександр Рибка вийшов в основному складі, але до кінця першого тайму пропустив вже два м'ячі. Стараннями Ятабаре команді українців вдалося відіграти один м'яч, а після перерви з лави для запасних на поле вийшли Андрій Близниченко і Євген Селезньов, останній з яких зумів зрівняти рахунок ударом з одинадцятиметрової позначки.

Втім, в компенсований час Майкон приніс перемогу "Галатасараю" – 3: 2. Відзначимо, що в цьому сезоні Рибка зіграв у всіх матчах "Карабюкспора", але ще не провів жодної сухої зустрічі.

Нагадаємо, що сьогодні
шикарний гол в німецькій Бундеслізі забив Андрій Ярмоленко. Український півзахисник "Боруссії" допоміг своїй команді обіграти на виїзді "Аугсбург" - 2: 1.

Цікаво, що спонсором команди шостого дивізіону чемпіонату Німеччини стала порнозірка.

Ви зараз переглядаєте новину "Євген Селезньов забив перший гол в сезоні". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"