Федецького замінили вже на 22-й хвилині матчу Бундесліги

"Лейпциг" розгромив "Дармштадт" з рахунком 4: 0

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>"</span><span>Лейпциг</span><span>"</span> <span>розгромив</span> <span>"</span><span>Дармштадт</span><span>"</span> <s
"Лейпциг" розгромив "Дармштадт"

У матчі 26-го туру чемпіонату Німеччини "Лейпциг" розгромив "Дармштадт". Поєдинок пройшов у суботу в Лейпцигу і завершився з рахунком 4: 0.

Гвінейський півзахисник господарів Набі Кейта відзначився дублем, забивши на 12 і 80 хвилинах матчу. Ще по голу забили Еміль Форсберг (67) і Віллі Орбан (79).

Український захисник "Дармштадта" Артем Федецький вийшов в стартовому складі, але був замінений вже на 22-й хвилині. Український воротар клубу Ігор Березовський залишився в запасі, а Денис Олійник не потрапив в заявку на матч.

Ви зараз переглядаєте новину "Федецького замінили вже на 22-й хвилині матчу Бундесліги". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"