"Ференцварош" Сергія Реброва легко пройшов до 1/8 фіналу Кубку Угорщини

У матчі 1/16 фіналу клуб українського тренера оформив виїзний розгром

Іван Петряк (праворуч) святкує забитий м'яч "Ференцвароша". фото fradi.hu
Іван Петряк (праворуч) святкує забитий м'яч "Ференцвароша". фото fradi.hu.
"Ференцварош" Сергія Реброва легко пройшов до 1/8 фіналу Кубку Угорщини //smm.ollcdn.net/img/article/11953/30_main_new.1544023367.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/11953/30_tn.1544023367.jpg Футбол У матчі 1/16 фіналу клуб українського тренера оформив виїзний розгром

Із загальним рахунком 10:0 виграв три матчі ранніх стадій Кубка Угорщини відомий "Ференцварош", що влітку потрапив до рук українського тренера Сергія Реброва . Сьогодні свої чотири м'ячі отримав представник третього дивізіону угорського футболу – "Шеньє Царніфекс", який приймав столичних гостей у себе вдома.

Одним з учасників розгрому став півзахисник збірної України Іван Петряк. Він провів весь матч, кілька разів віддавав гострі передачі до штрафного майданчика суперника, але гольовою виявилася тільки одна. На 64-й хвилині ісландський форвард Альфред Фіннбогасон забив після пасу саме українця і зробив рахунок 2:0.

Примітно, що господарі посипалися тільки після того, як на 50-й хвилині залишилися вдесятьох. Тут же влетів перший м'яч, за ним – другий, до фінального свистка вийшло 4:0.

На рахунку Петряка в 20 матчах у всіх офіційних турнірах нинішнього сезону чотири голи і п'ять ассистів.

Раніше ми писали, що в 1/8 фіналу Кубка Бельгії переможні голи забили Роман Яремчук і Андрій Бацула - українські легіонери "Гента" і "Кортрейка".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " "Ференцварош" Сергія Реброва легко пройшов до 1/8 фіналу Кубку Угорщини". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"