26,33
29,51

Форвард "ПСЖ" отримав дві жовті картки за хвилину

Едінсон Кавані забив гол, після чого отримав картку за святкування, а потім ще одну – за напад на арбітра

Кавані отримав дві карточки одразу після того, як забив гол. Фото AFP
Кавані отримав дві карточки одразу після того, як забив гол. Фото AFP.

Нападаючий "ПСЖ" Едінсон Кавані отримав дві жовті картки за хвилину і був вилучений у гостьовому матчі десятого туру чемпіонату Франції проти "Ланса".

За рахунку 2: 1 на користь парижан Кавані забив третій гол у ворота господарів, реалізувавши пенальті. Після цього форвард отримав жовту картку за надмірний прояв емоції при святкуванні свого гола – він зобразив постріл з гвинтівки, а потім ще одну – за те, що схопив арбітра зустрічі за руку.

Ви зараз переглядаєте новину " Форвард "ПСЖ" отримав дві жовті картки за хвилину". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"