Гана виграла скандальний півфінал Кубка Африки

5 лютого 2015, 23:28

Збірна Гани у півфіналі обіграла команду Екваторіальної Гвінеї з рахунком 3:0, поєдинок зупиняли через фанатів

У півфінальному поєдинку Кубка африканських націй, який проходить в Екваторіальній Гвінеї, збірна Гани з рахунком 3:0 обіграла господарів турніру.

Голи у складі переможців забивали Джордан Айю (42-а хвилина, з пенальті), Вакасо Мубарак (45) і Андре Айю (75).

У фіналі Кубка Африки Гана зіграє з Кот-д'Івуаром 8 лютого. У матчі за третє місце днем раніше зіграють Екваторіальна Гвінея та ДР Конго.

Як Гвоздика знищили за один раунд: повне відео супербою в США

Матч переривався більш ніж на 30 хвилин через заворушення на трибунах. Фанати збірної Екваторіальної Гвінеї кидали пляшки та інші предмети на поле і в сектор вболівальників Гани, у результаті тим довелося покинути трибуну і вийти на бігову доріжку арени. Поліція піднімала в повітря вертоліт, проте і його вболівальники намагалися "збити" пляшками. Коли ситуація стабілізувалася, арбітр після наради з офіційними особами та представниками команд прийняв рішення дограти матч.

Гана – Екваторіальна Гвінея 3:0 (2:0)

Голи: Джордан Айю (42, з пенальті), Вакасо Мубарак (45), Андре Айю (75)