Гол Ярмоленка оцінили: Андрій визнаний кращим гравцем матчу "Вест Хем" – "МЮ"

22 вересня, 18:26

Вінгер збірної України удостоївся звання Man of the Match від авторитетного порталу Whoscored

/ Фото: AFP

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко визнаний кращим гравцем матчу англійської Прем'єр-ліги "Вест Хем" – "Манчестер Юнайтед", в якому його команда перемогла з рахунком 2:0.

Як ми писали, саме Ярмоленко забив перший гол в матчі "Вест Хем" – "Манчестер Юнайтед", на 44-й хвилині обігравши найдорожчого захисника планети. Прийнявши м'яч після передачі Феліппе Андерсона, українець обіграв Гаррі Магуайра і пробив лівою точно в дальній кут воріт Давіда Де Хеа.

За підсумками матчу "Вест Хем" – "МЮ" (2:0) авторитетний портал Whoscored саме Андрію Ярмоленку поставив найвищий бал серед гравців обох команд. Український вінгер, замінений за хвилину до кінця основного часу, удостоївся оцінки 8,0.

Україна їде на Євро-2020: команда Шевченка зняла скальп з чемпіонів Європи

Це вже другий результативний удар українця за "молотобійців" в нинішньому сезоні. Нагадаємо, м'яч Ярмоленка в ворота "Норвіча" був визнаний кращим голом "Вест Хема" в серпні.

Як ми писали, сьогоднішній гол в ворота "МЮ" – особливий для Андрія Ярмоленка з тієї причини, що в минулому сезоні він вже забивав у ворота манкуніанців, але згодом той гол переписали на гравця "МЮ" Лінделофа як автогол. Тоді "Вест Хем" переміг 3:1.

Раніше ми розповідали, що Ярмоленко поступився Зінченку статусом найдорожчого українського футболіста.Після голів у ворота Нігерії і Литви вартість гравця "МанСіті" зросла до 30 мільйонів євро. Тоді як навпроти Ярмоленко залишився цінник в 20 млн євро. Однак якщо Андрій продовжить так само, позиції Зінченка в цьому рейтингу можуть опинитися під загрозою.