26,2
29,26

"Інтер" на виїзді обіграв "Рому" в Серії А

Футболісти міланського "Інтера" обіграли в гостях "Рому" в матчі чемпіонату Італії

Футболістиміланського"Інтера"обігралинавиїзді"Рому"вматчідругоготуручемпіонатуІталії.

ЗустрічвРимівсуботузавершиласяз рахунком3:1на користьгостей.УпереможцівдубльоформивМауро Ікарді(67-аі77-а хвилини),щеодинм'ячзабивМатіасВесіно(87).Угосподарівзабитимм'ячемвідзначивсяЕдінДжеко(15).

УнаступномуматчісеріїА"Інтер",що стартуваву новому сезоніздвохперемог,прийматиме вдомаСПАЛ10 вересня."Рома",яказазнала першої поразкивсезоні,втойжеденьзустрінетьсянавиїздіз"Сампдорією".

Ранішев другомутуріСеріїА
"Ювентус" здобув вольову перемогу над "Дженоа" з рахунком4:2,хочавженасьомій хвилиніпоступався0:2.

Ви зараз переглядаєте новину " "Інтер" на виїзді обіграв "Рому" в Серії А". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"