"Інтер" на виїзді обіграв "Рому" в Серії А

27 Серпня 2017, 00:25

Футболісти міланського "Інтера" обіграли в гостях "Рому" в матчі чемпіонату Італії

<p>"Рома" - "Інтер" - 1:3. Фото AFP</p>

Футболісти міланського "Інтера" обіграли на виїзді "Рому" в матчі другого туру чемпіонату Італії.

Зустріч в Римі в суботу завершилася з рахунком 3: 1 на користь гостей. У переможців дубль оформив Мауро Ікарді (67-а і 77-а хвилини), ще один м'яч забив Матіас Весіно (87). У господарів забитим м'ячем відзначився Едін Джеко (15).

У наступному матчі серії А "Інтер", що стартував у новому сезоні з двох перемог, прийматиме вдома СПАЛ 10 вересня. "Рома", яка зазнала першої поразки в сезоні, в той же день зустрінеться на виїзді з "Сампдорією".

Раніше в другому турі Серії А
"Ювентус" здобув вольову перемогу над "Дженоа" з рахунком 4: 2, хоча вже на сьомій хвилині поступався 0: 2.

Ви зараз переглядаєте новину ""Інтер" на виїзді обіграв "Рому" в Серії А". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"