"Інтер" обіграв "Наполі" в центральному матчі туру в Італії

17 Квітня 2016, 00:02

Мауро Ікарді і Марсело Брозовіч забили по голу в першому таймі і забезпечили "Інтеру" три очки

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" lang="uk"><span>Мауро Ікарді</span> <span>відкрив</span> <span>рахунок</span> <span>на</span> <span>четвертій</span> <span>хвилині</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>AFP</span></span></p>
Мауро Ікарді відкрив рахунок на четвертій хвилині. Фото AFP

Футболісти міланського "Інтера" на своєму полі обіграли "Наполі" в 33-му турі чемпіонату Італії.

Матч в суботу в Мілані завершився перемогою "Інтера" з рахунком 2: 0. Голи забили Мауро Ікарді (4-а хвилина) та Марсело Брозовіч (44).

"Інтер" після 33 турів набрав 61 очко і посідає четверту сходинку в турнірній таблиці, "Наполі" з 70 балами залишився на другому місці.

У наступному турі "Інтер" 20 квітня зіграє на виїзді з "Дженоа", "Наполі" днем раніше прийме "Болонью"

20  ВЕРОНА 32 3 13 16 27-54 22

Ви зараз переглядаєте новину ""Інтер" обіграв "Наполі" в центральному матчі туру в Італії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"