"Інтер" виграв Міжнародний кубок чемпіонів

29 липня 2017, 18:48

У другому матчі на турнірі в Сінгапурі "Інтер" обіграв "Челсі" з рахунком 2: 1

Футболістиміланського"Інтера"перемоглилондонський"Челсі"вматчіпередсезонноготурніруМіжнароднийкубокчемпіонів.

Зустріч,що пройшлавСінгапурівсуботу,завершиласяз рахунком2:1на користь"Інтера".УпереможціввідзначилисяСтеванЙоветич(на3-йдоданій до першого таймухвилині),якийне реалізувавпенальті,аледобивм'ячусіткуворіт,іІванПерішич(53).На74хвилинівсвоїворотам'ячвідправивгравецьміланців
Жоффре Кондогб'я.

"Інтер"вигравобидвасвоїхматчувСінгапурі,"Челсі"двічіпрограв.Перемогаі поразкавактивімюнхенської"Баварії".Такимчином,"Інтер"вигравтурнірвСінгапурі.

Раніше в рамках турніру "Манчестер Сити" с украинцем Зинченко в составе разгромил "Реал", а "Барселона" минимально обыграла "Манчестер Юнайтед".