Як арбітр видалив футболіста за святкування гола

26 Серпня 2017, 17:32

Рахім Стерлінг забив переможний гол за "Манчестер Сіті" і був видалений з поля

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Рахім</span> <span>Стерлінг</span> <span>забив</span> <span>гол</span> <span>на</span> <span>доданих</span> <span>хвили
Рахім Стерлінг забив гол на доданих хвили
"Манчестер Сіті" здобув важку виїзну перемогу над "Борнмутом" в матчі третього туру чемпіонату Англії.

Зустріч в Борнмуті закінчилась з рахунком 2:1 на користь гостей. У складі "МанСіті" переможний гол на доданих до другого тайму хвилинах забив півзахисник Рахім Стерлінг. Відео голу:

Герой матчу за надто бурхливе святкування з фанатами отримав другу жовту картку і був видалений з поля:

Нагадаємо, що "Манчестер Сіті" - суперник "Шахтаря" в груповому етапі Ліги чемпіонів.

Ви зараз переглядаєте новину "Як арбітр видалив футболіста за святкування гола". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"