"Кардіфф" не забив два пенальті за дві хвилини

7 Квітня 2018, 09:32

Клуб не зміг піти від поразки в матчі Чемпіоншипа

Матч 41-го туру другого дивізіону чемпіонату Англії між лідерами турніру "Вулверхемптона" і "Кардіффом" завершився перемогою "вовків" з рахунком - 1: 0.

Валлійська команда мала два шикарних шанси зрівняти рахунок в компенсований час, але не реалізувала два пенальті. На 94 хвилині воротар Джон Радді парирував удар Гарі Медіна, а через дві хвилини Девід Хойлетт пробив в поперечину
.

За шість турів до кінця чемпіонату "Вулверхемптон" лідирує, випереджаючи "Кардіфф" на 9 очок.

Нагадаємо, що в півфінальному матчі чемпіонату Азії серед 19-річних між збірними Катару та Іраку польовий гравець відбив пенальті після видалення воротаря.

А в Мексиці суддя дав фінальний свисток, поки м'яч летів в ворота. Одна з команд заробила пенальті на останній хвилині зустрічі, але реалізувати штрафний удар не змогла.

В поєдинку чемпіонату Франції воротар відбив пенальті спиною, а потім відбив ще два удари в упор. За свої подвиги на лінії воріт голкіпер отримав прізвисько Суперджефф.

Ви зараз переглядаєте новину ""Кардіфф" не забив два пенальті за дві хвилини". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"