"Карпати" програли "Полтаві" в 1/8 фіналу Кубка України

26 Жовтня 2016, 15:56

Клуб з Першої ліги першим вийшов до чвертьфіналу турніру

<p style="text-align: justify;">Фото fc-poltava.at.ua</p>
Фото fc-poltava.at.ua

Львівські "Карпати" в матчі 1/8 фіналу Кубка України поступилися представнику Першої ліги "Полтаві".

Поєдинок, який відбувся в Полтаві, завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

Полтавчани вийшли вперед вже на 4-ій хвилині – рахунок в матчі відкрив Олексій Ковтун. За дві хвилини до перерви зусиллями Євгена Трояновського господарі поля подвоїли свою перевагу.

Після перерви гравець "Карпат" Габріель Окечукву один гол відквитав, але врятувати поєдинок львів'яни не змогли.

Нагадаємо, за регламентом турніру, переможець пари визначається за підсумками зустрічі. Таким чином, "Полтава" стала першим учасником 1/4 фіналу Кубка України.

"Полтава" – "Карпати" – 2:1
Голи: Ковтун (4), Трояновський (43) – Окечукву (57)

Ви зараз переглядаєте новину ""Карпати" програли "Полтаві" в 1/8 фіналу Кубка України". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"