Коноплянка не забиває за збірну України більше 1000 хвилин

26 Березня 2017, 18:05

В останній раз Коноплянка відзначився в матчі за національну команду у вересні 2015 року

<p style="text-align: justify;">Євген Коноплянка</p>
Євген Коноплянка

Півзахисник Євген Коноплянка не може забити за національну збірну України вже в 13 офіційних поєдинках.

Останній офіційний гол Коноплянки за збірну України датований вереснем 2015 року в матчі відбіркового циклу до Євро-2016 проти команди Білорусі. Нагадаємо, тоді Євгену вдалося відзначитися точним ударом з пенальті.

Гравець "Шальке" міг перервати свою "суху" серію в матчі проти Ісландії в вересні, але не зміг реалізувати пенальті.

Нагадаємо, в останньому матчі збірна України мінімально поступилася на виїзді Хорватії - 0: 1.

Ви зараз переглядаєте новину "Коноплянка не забиває за збірну України більше 1000 хвилин". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"