Коноплянка відзначився фантастичним голом у матчі проти "Леванте"

31 Січня 2016, 14:57

"Севілья" обіграла аутсайдера чемпіонату Іспанії

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps">Євген</span> <span class="hps">Коноплянка.</span> <span class="hps">Фото</span> <span class="hps">AFP</span></span></p>
Євген Коноплянка. Фото AFP

Український півзахисник Євген Коноплянка допоміг "Севільї" обіграти аутсайдера чемпіонату Іспанії "Леванте" в рамках 22-го туру Прімери.

У п'ятому матчі поспіль українець почав поєдинок своєї команди з лавки запасних і з'явився на полі лише на 64-й хвилині. На той момент "Севілья" вела в рахунку 2: 1 - вже на першій хвилині Кевін Гамейро, а на початку другого тайму Іборра подвоїв перевагу своєї команди.

Через 10 хвилин після появи на полі Коноплянка отримав м'яч на куті штрафного і красивим ударом відправив його в дальню дев'ятку воріт "Леванте".

"Севілья" – "Леванте" – 3:1
Голи:
Гамейро (1), Іборра (47), Коноплянка (76) – Россі (55)

"Севілья": Ріко, Рамі, Тремулінас, Маріано, Колодзейчак, Нзонзі, Крістофоро, Іборра (Коноплянка, 64), Рейєс (Какута, 74), Крон-Делі, Гамейро (Льоренте, 80).

"Леванте": Маріньо, Трухільо, Тоньо, Лопес, Феддаль, версія (Камараса, 81), Сімау, Лерма (Шуметра, 64), Моралес, Гілас (Куеро, 70), Россі.

Попередження: Тоньо (22), Крістофоро (73).

Ви зараз переглядаєте новину "Коноплянка відзначився фантастичним голом у матчі проти "Леванте"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"