Коноплянка просидів в запасі під час матчу "Шальке" – "Борусія"

1 Квітня 2017, 18:31

Футболісти "Шальке" на своєму полі зіграли внічию з "Боруссією"

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>П'єр</span><span>-</span><span>Емерік</span> <span>Обамеянг</span> <span>забив</span> <span>гол</span> <span>і</span> <
П'єр-Емерік Обамеянг забив гол і

У матчі 26-го туру чемпіонату Німеччини "Шальке" і дортмундська "Боруссія" зіграли внічию. Поєдинок пройшов у суботу в Гельзенкірхені і завершився з рахунком 1: 1.

На 53-й хвилині рахунок у матчі відкрив форвард "Боруссії" П'єр-Емерік Обамеянг, а на 77 хвилині захисник господарів Тіло Керер зрівняв рахунок.

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка весь матч просидів на лавці для запасних і на поле не вийшов.

Ви зараз переглядаєте новину "Коноплянка просидів в запасі під час матчу "Шальке" – "Борусія"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"