Коноплянка вийшов на п'ять хвилин в матчі проти "Боруссії" в Бундеслізі

4 Березня 2017, 22:58

"Боруссія" з Менхенгладбаха обіграла "Шальке" в матчі чемпіонату Німеччини

<p style="text-align: justify;">"Боруссія" М - "Шальке" - 3:1. Фото borussia.de</p>
"Боруссія" М - "Шальке" - 3:1. Фото borussia.de
"Боруссія" з Менхенгладбаха обіграла "Шальке" в матчі 23-го туру чемпіонату Німеччини.

Зустріч пройшла в суботу в Менхенгладбаху і завершилася перемогою господарів поля з рахунком 4: 2. Дублем у складі переможців відзначився Фабіан Джонсон (28-а і 64-а хвилини), по голу забили Оскар Вендт (67) і Раффаеле (76). У "Шальке" на 38 хвилині Набіль Бенталєб реалізував пенальті, на 82 забив Леон Горецький.

Український півзахисник "Шальке" Євген Коноплянка вийшов на заміну на 85 хвилині і результативними діями не відзначився.

Гладбахська "Боруссія" в наступному турі 12 березня зіграє в гостях з "Гамбургом", а "Шальке" в цей же день прийме "Аугсбург".

Чемпіонат Німеччини: розклад і результати 23 туру, таблиця Бундесліги

Ви зараз переглядаєте новину "Коноплянка вийшов на п'ять хвилин в матчі проти "Боруссії" в Бундеслізі". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"