Кріштіану Роналду оформив перший хет-трик у сезоні і не забив пенальті

29 Жовтня 2016, 19:38

"Реал" здобув вольову перемогу над "Алавесом"

<p style="text-align: justify;">Кріштіану Роналду. Фото AFP</p>
Кріштіану Роналду. Фото AFP

У грі 10-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" в гостях обіграв "Алавес" – 4: 1.

Рахунок в матчі на 7-й хвилині відкрив нападник господарів поля Дейверсон, але через 10 хвилин форвард мадридців Кріштіану Роналду реалізував пенальті, а ще через 16 хвилин оформив дубль. На 84-й хвилині зустрічі вийшов на заміну форвард гостей Альваро Мората забив третій м'яч своєї команди, а крапку в матчі на 89-й хвилині поставив все той же Кріштіану Роналду, який оформив хет-трик.

Примітно, що на 79-й хвилині португальський бомбардир "Реала" не забив з 11-метрової позначки.

20  ГРАНАДА 9 0 3 6 8-23 3

Ви зараз переглядаєте новину "Кріштіану Роналду оформив перший хет-трик у сезоні і не забив пенальті". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"