Лемпард провів 600-й матч у чемпіонатах Англії

Ветеран "Манчестер Сіті" вийшов у матчі проти "Бернлі"

Френк Лемпард. Фото AFP

Півзахисник "МанчестерСіті"Френк Лемпардпровів600-йматч у чемпіонатахАнглії.

Ювілейніоюдля 36-річного футболістасталазустріч19-готуру англійськоїПрем'єр-ліги з "Бернлі".

Лемпардвийшовназамінуна 76хвилиніза рахунку 2: 1 на користь"городян".У підсумкуматч, що проходиввМанчестернастадіоні "Етіхад-Сіті офМанчестер", завершивсявнічию -2: 2.

Більшу частину своєї кар'єриЛемпардпровівв "Челсі", крім цьогопівзахисниквиступав за"ВестХем"і"Суонсі".На рахункуЛемпарда591матчванглійській Прем'єр-лізіі дев'ятьзустрічей -втретьому зазначущістю дивізіонінаціональної першості.

Подразник для "Динамо" і третя сила для "Шахтаря": анонс туру Прем'єр-ліги

Рекордза кількістю матчів учемпіонаті Англіїналежитьекс-воротаревізбірної АнгліїПітеруШілтону,який у періодз 1966по 1997 рікпровів1005ігор (849вПершому дивізіоні).РекордсменомПрем'єр-ліги єРайанГіггз- 632двобої(1992 -2014 роки).