"Лестер" виграв у "МанСіті" битву лідерів Прем'єр-ліги

6 Лютого 2016, 16:46

"Лисиці" впевнено продовжують очолювати чемпіонат Англії

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span class="hps atn">"</span><span>Лестер</span><span>"</span> <span class="hps">вище</span> <span class="hps atn">"</span><span>МанСіті</span><span>"</span><span>.</span>
"Лестер" вище "МанСіті".

У 25-му турі чемпіонату Англії зійшлися лідери. "МанСіті" на своєму полі приймав "Лестер". До гри між командами була різниця в три очки на користь "лисів". Після – у "Лестера" плюс шість.

Гості відкрили рахунок вже на третій хвилині, коли Роберт Хут пробив точно з меж штрафного. А на третій хвилині другого тайму Ріяд Махреза відмінний прохід завершив потужним ударом в ближній кут. Третій гол у ворота "Сіті" на 60-й хвилині знову провів Хут. Після навісу з кутового, він головою пробив у верхній кут.

Гол престижу у "МанСіті" на рахунку Серхіо Агуеро, який відзначився на 87-й хвилині. Перемога "Лестера" – 3: 1.

20  АСТОН ВІЛЛА 24 2 7 15 18-40 13

Ви зараз переглядаєте новину ""Лестер" виграв у "МанСіті" битву лідерів Прем'єр-ліги". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"