Лідер чемпіонату Італії "Ювентус" не зміг обіграти "Удінезе"

1 лютого 2015, 18:22

Лідер серії А розійшовся миром з "Удінезе" в гостях, матч завершився з рахунком 0: 0

"Ювентус" на виїзді не зміг обіграти "

Туринський "Ювентус" не зумівперемогти "Удінезе"вматчі чемпіонату Італіїз футболу, римський"Лаціо"зазнав поразки відаутсайдературніру "Чезени".

"Лаціо" поступився "Чезені"навиїзді з рахунком1: 2.ГрегуарДефрельвивів "Чезену"впередна 60хвилині, півзахисник"Лаціо"ДанилоКатальдівідправив м'яч усвоїворотана 77-й,вкінцівціМирославКлозевідквитаводинм'яч (87).

"Торіно"насвоєму полі розгромив"Сампдорію"з рахунком5: 1завдякихет-трікуФабіоКвальяреллі.НападникСамюельЕто'одебютувавза "Сампдорію", вийшовши на замінуна 71хвилині.