Ліга Європи-2017/18: розклад і результати всіх матчів

3 Листопада 2017, 00:15

Фінальний матч відбудеться 16 травня 2018 року на стадіоні "Парк Олімпік Ліонне" в Ліоні

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

29 червня стартував новий розіграш другого за значимістю клубного турніру Старого Світу – Ліга Європи. Фінальний матч відбудеться 16 травня 2018 року на стадіоні "Парк Олімпік Ліонне" в Ліоні.

Володар титулу минулого сезону англійський "Манчестер Юнайтед", який обіграв у фіналі "Аякс", (Відео) отримав путівку в груповий етап Ліги чемпіонів.

Від України в турнірі візьмуть участь чотири команди – луганська "Зоря" почне боротьбу з групового етапу, "Олександрія" та "Олімпік" стартують з третього раунду кваліфікації.

КВАЛІФІКАЦІЯ

Раунд плей-офф (17 серпня – 24 серпня)

"Мілан" (Італія) – "Шкендія" (Македонія) – 6: 0, 1: 0
"Панатінаїкос" (Греція) – "Атлетик" (Іспанія) – 2: 3, 0: 1
"Осієк" (Хорватія) – "Аустрія" (Австрія) – 1: 2, 1: 0
"Аполлон" (Кіпр) – "Мідтьюлланд" (Данія) – 3: 2, 1: 1
"Краснодар" (Росія) – "Црвена Звезда" (Сербія) – 3: 2, 1: 2
"Хабнарфйордур" (Ісландія) – "Брага" (Португалія) – 1: 2, 2: 3
"Брюгге" (Бельгія) – АЕК Афіни (Греція) – 0: 0, 0: 3
"Евертон" (Англія) – "Хайдук" (Хорватія) – 2: 0, 1: 1
"Марітіму" (Португалія) – "Динамо" Київ (Україна) – 0: 0, 1: 3
"Вііторул" (Румунія) – "Зальцбург" (Австрія) – 1: 3, 0: 4
"Вардар" (Македонія) – "Фенербахче" (Туреччина) – 2: 0, 2: 1
"Домжале" (Словенія) – "Марсель" (Франція) – 1: 1, 0: 3
"Аякс" (Голландія) – "Русенборг" (Норвегія) – 0: 1, 0: 3
"Партизан" (Сербія) – "Відеотон" (Угорщина) – 0: 0, 4: 0
"Альтах" (Австрія) – "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) – 0: 1, 2: 2
"Утрехт" (Голландія) – "Зеніт" (Росія) – 1: 0, 0: 2 ДВ
БАТЕ (Білорусь) – "Олександрія" (Україна) – 1: 1, 2: 1
"Легія" (Польща) – "Шериф" (Молдова) – 1: 1, 0: 0
"Динамо" Загреб (Хорватія) – "Шкендербеу" (Албанія) – 1: 1, 0: 0
"Вікторія" (Чехія) – АЕК Ларнака (Кіпр) – 3: 1, 0: 0
"Лудогорець" (Болгарія) – "Судува" (Литва) – 2: 0, 0: 0
ПАОК (Греція) – "Естерсунд" (Швеція) – 3: 1, 0: 2

Третій кваліфікаційний раунд (27 липня – 3 серпня)

"Олімпік" (Україна) – "ПАОК" (Греція) – 1: 1, 0: 2
"Астра" (Румунія) – "Олександрія" (Україна) – 0: 0, 0: 1
ПСВ (Нідерланди) – "Осієк" (Хорватія) – 0: 1, 0: 1
"Тракай" (Литва) – "Шкендія" (Македонія) – 2: 1, 0: 3
"Краснодар" (Росія) – "Люнгбю" (Данія) – 2: 1, 3: 1
"Штурм" (Австрія) – "Фенербахче" (Туреччина) – 1: 2, 1: 1
"Панатінаїкос" (Греція) – "Габала" (Азербайджан) – 1: 0, 2: 1
"Млада Болеслав" (Чехія) – "Шкендербеу" (Албанія) – 2: 1, 1: 2, пен 2: 4
"Аустрія" (Австрія) – АЕЛ (Кіпр) – 0: 0, 2: 1
"Динамо" (Загреб, Хорватія) – "Одд" (Норвегія) – 2: 1, 0: 0
"Динамо" (Бухарест, Румунія) – "Атлетик" (Іспанія) – 1: 1, 0: 3
"Арка" (Польща) – "Міттьюлланн" (Данія) – 3: 2, 1: 2
"Естерсунд" (Швеція) – "Тола" (Люксембург) – 1: 0, 2: 1
"Бордо" (Франція) – "Відеотон" (Угорщина) – 2: 1, 0: 1
"Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) – "Паніоніос" (Греція) – 1: 0, 1: 0
"Утрехт" (Голландія) – "Лех" (Польща) – 0: 0, 2: 2
"Університатя" (Румунія) – "Мілан" (Італія) – 0: 1, 0: 2
"Брондбю" (Данія) – "Хайдук" (Хорватія) – 0: 0, 0: 2
"Гент" (Бельгія) – "Альтах" (Австрія) – 1: 1, 1: 3
"Евертон" (Англія) – "Ружомберок" (Словаччина) – 1: 0, 1: 0
"Абердін" (Шотландія) – "Аполлон" (Кіпр) – 2: 1, 0: 2
"Црвена Звезда" (Сербія) – "Спарта" (Чехія) – 2: 0, 1: 0
"Ботев" (Болгарія) – "Марітіму" (Португалія) – 0: 0, 0: 2
"Бней-Ієгуда" (Ізраїль) – "Зеніт" (Росія) – 0: 2, 1: 0
"Марсель" (Франція) – "Остенде" (Бельгія) – 4: 2, 0: 0
"Фрайбург" (Німеччина) – "Домжале" (Словенія) – 1: 0, 0: 2
АЕК (Кіпр) – "Динамо" (Мінськ, Білорусія) – 2: 0, 1: 1
АІК (Швеція) – "Брага" (Португалія) – 1: 1, 1: 2
"Судува" (Литва) – "Сьон" (Швейцарія) – 3: 0, 1: 1

Другий кваліфікаційний раунд (13 липня – 20 липня)

Бейтар (Ізраїль) – Ботев (Болгарія) – 1: 1, 0: 4
Железнічар (Боснія) – АІК (Швеція) – 0: 0, 0: 2
Хеугесунд (Норвегія) – Лех (Польща) – 3: 2, 0: 2
Аполлон (Кіпр) – Зоря Б (Молдова) – 3: 0, 2: 1
Корк Сіті (Ірландія) – АЕК Ларнака (Кіпр) – 0: 1, 0: 1
Брондбю (Данія) – ВПС (Фінляндія) – 2: 0, 1: 2
Работнички (Македонія) – Динамо Мінськ (Білорусь) – 1: 1, 0: 3
Кайрат (Казахстан) – Шкендербеу (Албанія) – 1: 1, 0: 2
Норрчепінг (Швеція) – Тракай (Литва) – 2: 1, 1: 2, пен 3: 5
Слован (Словаччина) – Люнгбю (Данія) – 0: 1, 1: 2
Паніоніс (Греція) – Гориця (Словенія) – 2: 0, 3: 2
Хайдук (Хорватія) – Левскі (Болгарія) – 1: 0, 2: 1
Шемрок Роверс (Ірландія) – Млада Болеслав (Чехія) – 2: 3, 0: 2
Астра (Румунія) – зирян (Азербайджан) – 3: 1, 0: 0
Нимме (Естонія) – Відеотон (Угорщина) – 0: 3, 1: 1
Маккабі Т-А (Ізраїль) – КР Рейк'явік (Ісландія) – 3: 1, 2: 0
Альтах (Австрія) – Динамо Брест (Білорусь) – 1: 1, 3: 0
Абердін (Шотландія) – Широкі Брег (Боснія) – 1: 1, 2: 0
Валетта (Мальта) – Утрехт (Голландія) – 0: 0, 1: 3
Остерсунд (Швеція) – Галатасарай (Туреччина) – 2: 0, 1: 1
Ференцварош (Угорщина) – Мідтьюлланд (Данія) – 2: 4, 1: 3
Ружомберок (Словаччина) – Бранн (Норвегія) – 0: 1, 2: 0
Інтер Баку (Азербайджан) – Тола (Люксембург) – 1: 0, 1: 4
Штурм Грац (Австрія) – Младость Подгоріца (Чорногорія) – 0: 1, 3: 0
Лієпая (Латвія) – Судува (Литва) – 0: 2, 1: 0
Вадуц (Ліхтенштейн) – Одд (Норвегія) – 0: 1, 0: 1
Шкендія (Македонія) – ХІК (Фінляндія) – 3: 1, 1: 1
Габала (Азербайджан) – Ягеллонія (Польща) – 1: 1, 2: 0
Валур Рейк'явік (Ісландія) – Домжале (Словенія) – 1: 2, 2: 3
Тренчин (Словаччина) – Бней Юда (Т-А, Ізраїль) – 1: 1, 0: 2
Прогрес Нідеркорн (Люксембург) – АЕЛ Лімассол (Кіпр) – 0: 1, 1: 2
Іртиш (Казахстан) – Црвена Звезда (Сербія) – 1: 1, 0: 2
Осієк (Хорватія) – Люцерн (Швейцарія) – 2: 0, 1: 2

Перший кваліфікаційний раунд (29 червня – 6 липня)

Маккабі (Т-А, Ізраїль) – Тірана (Албанія) – 2: 0, 3: 0
Кайрат (Казахстан) – Атлантас (Литва) – 6: 0, 2: 1
Бейтар (Ізраїль) – Вашаш (Угорщина) – 4: 3, 3: 0
Широкі Брег (Боснія) – Ордабаси (Казахстан) – 2: 0, 0: 0
Црвена Звезда (Сербія) – Флоріана (Мальта) – 3: 0, 3: 3
Валетта (Мальта) – Фольгоре (Сан-Марино) – 2: 0, 1: 0
Вентспілс (Латвія) – Валур Рейк'явік (Ісландія) – 0: 0, 0: 1
ОДР (Норвегія) – Баллімена Юнайтед (Північна Ірландія) – 3: 0, 2: 0
Шахтар (Білорусь) – Судува (Литва) – 0: 0, 1: 2
Младость (Сербія) – Інтер (Азербайджан) – 0: 3, 0: 2
Чихурі (Грузія) – Альтах (Австрія) – 0: 1, 1: 1
Фолу (Люксембург) – Мілс (Молдова) – 2: 1, 1: 1
Партизани (Албанія) – Ботев (Болгарія) – 1: 3, 0: 1
Санта-Колома (Андорра) – Осієк (Хорватія) – 0: 2, 0: 4
Зоря Б (Молдова) – Сараєво (Боснія) – 2: 1, 1: 2 (пен. 6: 5)
Бала Таун (Уельс) – Вадуц (Ліхтенштейн) – 1: 2, 0: 3
ВПС (Фінляндія) – Олімпія (Словенія) – 1: 0, 1: 0
Коннас-Кі (Уельс) – ХІК (Фінляндія) – 1: 0, 0: 3
КР Рейк'явік (Ісландія) – Сейняйокі (Фінляндія) – 0: 0, 2: 0
Ширак (Вірменія) – Гориця (Словенія) – 0: 2, 2: 2
Зирян (Азербайджан) – Діфферандж (Люксембург) – 2: 0, 2: 1
Войводіна (Сербія) – Ружомберок (Словаччина) – 2: 1, 0: 2
Слован (Словаччина) – Пюнік (Вірменія) – 4: 1, 5: 0
Тре Пенне (Сан-Марино) – Работнічки (Македонія) – 0: 1, 0: 6
Домжале (Словенія) – Флора (Естонія) – 2: 0, 3: 2
Крузейдерс (Північна Ірландія) – Лієпая (Латвія) – 3: 1, 0: 2
Нимме (Естонія) – Торсхавн (Фарери) – 2: 1, 2: 1
Левадія (Естонія) – Корк Сіті (Ірландія) – 0: 2, 2: 4
Шкендія (Македонія) – Дачія (Молдова) – 3: 0, 4: 0
Левскі (Болгарія) – Сутьєска (Чорногорія) – 3: 1, 0: 0
Іртиш (Казахстан) – Дунав (Болгарія) – 1: 0, 2: 0
Динамо Батумі (Грузія) – Ягеллонія (Польща) – 0: 1, 0: 4
Железнічар (Боснія) – Зета (Чорногорія) – 1: 0, 2: 2
АЕК Ларнака (Кіпр) – Лінкольн (Гібралтар) – 5: 0, 1: 1
Мідтьюлланд (Данія) – Деррі Сіті (Ірландія) – 6: 1, 4: 1
Динамо Мінськ (Білорусь) – рунавік (Фарери) – 2: 1, 2: 0
Ференцварош (Угорщина) – Еглава (Латвія) – 2: 0, 1: 0
Люнгбю (Данія) – Бангор Сіті (Уельс) – 1: 0, 3: 0
Тренчин (Словаччина) – Торпедо (Грузія) – 5: 1, 3: 0
Лех (Польща) – Пелістер (Македонія) – 4: 0, 3: 0
Младость (Чорногорія) – Гандзасар (Вірменія) – 1: 0, 3: 0
Відеотон (Угорщина) – Бальзан (Мальта) – 2: 0, 3: 3
Сент-Джозеф (Гібралтар) – АЕЛ Лімассол (Кіпр) – 0: 4, 0: 6
Шкендербеу (Албанія) – Сан-Жулія (Андорра) – 1: 0, 5: 0
Хеугессун (Норвегія) – Колрейн (Північна Ірландія) – 7: 0, 0: 0
Стьярнан (Ісландія) – Шемрок Роверс (Ірландія) – 0: 1, 0: 1
Норрчепінг (Швеція) – Приштина (Косово) – 5: 0, 1: 0
Клаксвік (Фарери) – АІК (Швеція) – 0: 0, 0: 5
Сент-Джонстон (Шотландія) – Тракай (Литва) – 1: 2, 0: 1
Рейнджерс (Шотландія) – Нідеркорн (Люксембург) – 1: 0, 0: 2

Ви зараз переглядаєте новину "Ліга Європи-2017/18: розклад і результати всіх матчів". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

Сегодня|Спорт

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...