Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Ліга Європи: розклад і результати третього раунду кваліфікації

9 серпня, 00:10

"Зоря" і "Маріуполь" зіграють з представниками Болгарії та Голландії

Поточного тижня будуть зіграні матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Поєдинки розтягнуті на три дні, а представники України – "Зоря" і "Маріуполь" проведуть своїм матчі в четвер.

Вівторок, 6 серпня

18:00 "Арарат-Вірменія" (Вірменія) – "Сабуртало" (Грузія)

19:00 "Рига" (Латвія) – ХІК (Фінляндія)

21:15 "Сутьєска" (Чорногорія) – "Лінфілд" (Північна Ірландія)

Середа, 7 серпня

21:15 "Слован" (Словаччина) – "Дандолк" (Ірландія)

Четвер, 8 серпня

17:00 "Астана" (Казахстан) – "Валлетта" (Мальта)

18:30 АЕК (Ларнака, Кіпр) – "Гент" (Бельгія)

19:00 "Пюнік" (Вірменія) – "Вулверхемптон" (Англія)

19:00 "Спарта" (Чехія) – "Трабзонспор" (Туреччина)

19:15 "Університатя Крайова" (Румунія) – АЕК (Греція)

19:30 "Брондбю" (Данія) – "Брага" (Португалія)

19:45 "Вентспілс" (Латвія) – "Гімарайнш" (Португалія)

Реклама

20:00 "Гаугесун" (Норвегія) – ПСВ (Нідерланди)

20:00 "Мальме" (Швеція) – "Зріньськи" (Боснія і Герцеговина)

20:00 "Маріуполь" (Україна) – "АЗ Алкмар" (Нідерланди)

20:00 "Мольде" (Норвегія) – "Аріс" (Греція)

20:00 "Нефтчі" (Азербайджан) – "Бней Ієгуда" (Ізраїль)

20:00 "Шериф" (Молдова) – АІК (Швеція)

20:00 "Тун" (Швейцарія) – "Спартак" (Москва, Росія)

В тренді
Візит Нетаньягу до Києва: головні подробиці, фото і відео

20:30 "Антверпен" (Бельгія) – "Вікторія" (Чехія)

20:30 ЦСКА (Софія, Болгарія) – "Зоря" (Україна)

20:30 "Фейеноорд" (Нідерланди) – "Динамо" (Тбілісі, Грузія)

20:30 "Локомотив" (Пловдив, Болгарія) – "Страсбург" (Франція)

20:30 "Лудогорец" (Болгарія) – "Нью-Сейнтс" (Уельс)

20:30 "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) – "Судува" (Литва)

20:45 "Сараєво" (Боснія і Герцеговина) – БАТЕ (Білорусь)

21:00 "Дюделанж" (Люксембург) – "Німме" (Естонія)

21:00 "Мідтьюлланд" (Данія) – "Рейнджерс" (Шотландія)

21:00 "Норчепінг" (Швеція) – "Хапоель" (Беер-Шева, Ізраїль)

21:00 "Рієка" (Хорватія) – "Абердін" (Шотландія)

21:30 "Аустрія" (Австрія) – "Аполлон" (Кіпр)

21:30 " Стяуа" (Румунія) – "Млада-Болеслав" (Чехія)

21:30 "Вадуц" (Ліхтенштейн) / "Айнтрахт" (Німеччина)

22:00 "Легія" (Польща) – "Атромітос" (Греція)

22:00 "Люцерн" (Швейцарія) – "Еспаньол" (Іспанія)

22:00 "Партизан" (Сербія) – "Малатьяспор" (Туреччина)

22:00 "Торіно" (Італія) – "Шахтар" (Солігорськ, Білорусь)

Нагадаємо, що вчора відбулося жеребкування раунду плей-офф Ліги Європи. Своїх потенційних суперників дізналися луганська "Зоря" і "Маріуполь". Перші, в разі проходу софійського ЦСКА, зіграють з переможцем пари "Люцерн" (Швейцарія)/"Еспаньол" (Іспанія), а других чекатиме переможець протистояння "Антверпен" (Бельгія)/"Вікторія" (Чехія), але перед цим ще потрібно подолати бар'єр у вигляді "АЗ Алкмар".

До речі, останньому ранку чемпіонату України "Маріуполь" обіграв учасника групового етапу Ліги Європи:

Всі подробиці в спецтемі "Заря" в Лізі Європи

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Loading...