"Ліон" здобув вольову перемогу в відкладеному через заворушення матчі Ліги Європи

14 Квітня 2017, 01:12

Матч "Ліон" - "Бешикташ" почався з 45-хвилинним запізненням і завершився з рахунком 2:1

<p>"Ліон" - "Бешикташ" - 2:1. Фото AFP</p>

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги Європи французький "Ліон" вдома обіграв турецький "Бешикташ". Зустріч пройшла в четвер у Ліоні і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Матч почався з 45-хвилинною затримкою через заворушення на стадіонівлаштовані фанатами команд.

0002_74

"Бешикташ" першим відкрив рахунок - на 15-й хвилині відзначився Райан Бабел.Господарі змогли відігратися і вийти вперед в кінцівці зустрічі, коли голи забилиКорантен Толіссо (83-тя хвилина) і Жеремі Морель (85)

В інших матчах Ліги Європи "Аякс" обіграв "Шальке" 2:0, бельгійський "Андерлехт"і "Манчестер Юнайтед" зіграли внічию - 1:1, а "Сельта" в Віго обіграла "Генк" з Русланом Малиновським у складі - 3:2.

Матчі-відповіді пройдуть 20 квітня.

Ви зараз переглядаєте новину ""Ліон" здобув вольову перемогу в відкладеному через заворушення матчі Ліги Європи". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"