Ліонель Мессі приніс перемогу "Барселоні" над "Атлетіко"

4 Березня 2018, 19:20

Різниця між командами в турнірній таблиці вже вісім очок

<p style="text-align: justify;">Точний удар Мессі. Фото AFP</p>
Точний удар Мессі. Фото AFP

Сьогодні в 27 турі чемпіонату Іспанії з футболу зустрічалися перша і друга команди Прімери. Каталонська "Барселона" на своєму полі мінімально обіграла мадридський "Атлетіко" - 1: 0. Переможний гол на 26 хвилині забив Ліонель Мессі.

Таким чином, "Атлетіко" перервав свою шестиматчеву переможну серію в чемпіонаті Іспанії.
Тепер між командами в турнірній таблиці різниця у вісім очок. У "Барселони" - 69 пунктів, у "Атлетіко" - 61, а на третьому місці мадридський "Реал" - 54.
Нагадаємо, що вчора український голкіпер "Депортіво" Максим Коваль встановив унікальне досягнення. У поєдинку з "Ейбаром" Коваль отримав червону картку на 39 хвилині зустрічі. До цього пропустивши ще і один гол.

Як повідомляє видання Opta в twitter, Максим Коваль став першим воротарем в чемпіонаті Іспанії в 21-му столітті, який був видалений з поля в дебютному поєдинку. Таким чином, Максим вписав своє ім'я в історію сучасного іспанського футболу, і навряд чи він буде радий, що встановив такий унікальний антирекорд.

Ви зараз переглядаєте новину "Ліонель Мессі приніс перемогу "Барселоні" над "Атлетіко"". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"