"Ліверпуль" програв "Борнмуту", двічі виграючи в два м'ячі

4 Грудня 2016, 17:48

Господарі вирвали перемогу в компенсований час

<p style="text-align: justify;"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>Перемога</span> <span>над</span> <span>"</span><span>Ліверпулем</span><span>"</span><span>.</span> <span>Фото</span> <span>ФК</span> <span>"</span><span>Борнмут</span
Перемога над "Ліверпулем". Фото ФК "Борнмут

У матчі 14 туру англійської Прем'єр-ліги "Борнмут" в драматичному поєдинку на своєму полі обіграв "Ліверпуль" - 4: 3.

В середині першого тайму гості забили два голи за дві хвилини. У другій половині гри команди обмінялися голами і "Ліверпуль" продовжував вигравати з різницею в два м'ячі. Але "Борнмут" виграв поєдинок, забивши переможний гол в компенсований час.

"Борнмут" - "Ліверпуль" - 4: 3
Голи: Мане, 20 (0: 1); Ориги, 22 (0: 2); Вілсон, 56 (1: 2, пен); Джан, 64 (1: 3); Фрейзер, 76 (2: 3); Кук, 78 (3: 3); Аке, 90 + 3 (4: 3).

Ви зараз переглядаєте новину ""Ліверпуль" програв "Борнмуту", двічі виграючи в два м'ячі". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"