Луческу завершить тренерську кар'єру після збірної Туреччини

Румунський тренер сподівається вивести команду на чемпіонат світу

Мірча Луческу. Фото AFP
Мірча Луческу. Фото AFP.
Луческу завершить тренерську кар'єру після збірної Туреччини //smm.ollcdn.net/img/article/10453/54_main_new.1502118625.jpg //smm.ollcdn.net/img/article/10453/54_tn.1502118625.jpg Футбол Румунський тренер сподівається вивести команду на чемпіонат світу

Головний тренер збірної Туреччини Мірча Луческу  зізнався, що після закінчення контракту з турецькою федерацією футболу він більше не буде займатися тренерською кар'єрою.

"Я прийняв пропозицію з Туреччини з фінансових і професійних причин. Вихід зі збірною країни на чемпіонат світу стане вінцем моєї довгої кар'єри.

Після того як мій контракт з турецькою федерацією закінчиться, я піду на спочинок. Простіше кажучи, збірна Туреччини – останнє місце роботи Луческу-тренера. У нас є чотири поєдинки у відбірковому турнірі ЧС-2018 і хороші шанси на завоювання путівки в фінал мундіалю", – цитує Луческу Mediafax.

Відзначимо, що незадовго до презентації в якості тренера збірної в турецьких ЗМІ почали циркулювати чутки про наявність у 72-річного фахівця важкої хвороби.

Луческу вже працював в Туреччині головним тренером "Галатасарая" і "Бешикташа". З "Бешикташем" 72-річний тренер виграв чемпіонство країни, а з "Галатасараєм" – чемпіонство і Суперкубок УЄФА.

Луческу 12 років тренував "Шахтар", з яким 8 раз виграв чемпіонство, 6 разів завойовував Кубок України і став володарем кубка УЄФА в сезоні-2008/09. У минулому сезоні "Зеніт" під керівництвом Луческу посів третє місце в чемпіонаті Росії, румун був звільнений після закінчення сезону.

Нагадаємо, збірна Туреччини грає з Україною в одній відбірковій групі ЧС-2018. Матч Україна – Туреччина відбудеться 2 вересня у Харкові. Луческу заявив, що поважає тренера українців Андрія Шевченка, але має намір виграти цей матч.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " Луческу завершить тренерську кар'єру після збірної Туреччини". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"