26,84
30,19

Малиновський відсвяткував зняття дискваліфікації черговим забитим м'ячем

Команда українського півзахисника зміцнилася на першій сходинці турнірної таблиці

Український півзахисник Руслан Малиновський знову став героєм матчу "Генка" в чемпіонаті Бельгії. Українець напередодні був реабілітований за видалення в попередньому матчі, за яке йому загрожувала дискваліфікація до кінця сезону. На радощах Малиновський відзначився голом у матчі 4-го туру чемпіонської групи проти "Брюгге" (3:1).

Господарі поля відкрили рахунок на 13-й хвилині, але не змогли втримати перевагу ще до кінця першого тайму. На початку другої 45-хвилинки Малиновський реалізував пенальті. Як виявилося, цей м'яч став переможним. У кінцівці зустрічі "Генк" забив ще раз і зняв всі питання про переможця.

"Генк" – "Брюгге" – 3:1

Голи: Троссард (13), Малиновський (55, пен), Самата (80) – Ванака (36)

Завдяки цій перемозі "Генк" відірвався від "Брюгге" в турнірній таблиці на чотири очки. Зазначимо, що ще один "український" клуб в Бельгії "Гент" посідає останнє, шосте, місце в чемпіонській групі. На рахунку Малиновського стало 15 голів (12 – в чемпіонаті), 13 результативних передач в 46 матчах поточного сезону.

Раніше ми писали, що два італійських гранда ведуть боротьбу за гравця збірної України. Руслан Малиновський до літа точно залишиться в своєму поточному клубі.

Ви зараз переглядаєте новину " Малиновський відсвяткував зняття дискваліфікації черговим забитим м'ячем". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"