27,13
30,79

"Манчестер Юнайтед" пройшов "Челсі" в Кубку Англії

М'ячі Андера Еррери і Поля Погба вивели команду Сульшера в чвертьфінал англійського Кубка

"Манчестер Юнайтед" пройшов "Челсі" в Кубку Англії //smm.ollcdn.net/i/image_610x343/media/image/5c6/b2d/34d/5c6b2d34d60db.jpg //smm.ollcdn.net/i/image_150x100/media/image/5c6/b2d/34d/5c6b2d34d60db.jpg Футбол М'ячі Андера Еррери і Поля Погба вивели команду Сульшера в чвертьфінал англійського Кубка

"Манчестер Юнайтед" здобув перемогу над лондонським "Челсі" у матчі 1/8 фіналу Кубка Англії з футболу. Зустріч, що відбулася в понеділок у Лондоні, завершилася з рахунком 2:0. Голи були забиті у першому таймі, відзначились Андер Еррера (31-а хвилина) і Поль Погба (45).

Нагадаємо, що минулого сезону "Челсі" завоював Кубок Англії. Жеребкування 1/4 фіналу Кубка Англії відбудеться пізніше.

Напередодні стало відомо, що принц Саудівської Аравії купить "Манчестер Юнайтед" за 4,8 мільярда, якщо клуб вийде в Лігу чемпіонів.

За версією компанії Brand Finance, у травні минулого року "Манчестер Юнайтед" посів перше місце у списку найдорожчих футбольних брендів. Вартість бренду "МЮ" оцінюється в 1,895 мільярда доларів, манкуніанці зберегли лідерство в рейтингу.

Нагадаємо, що "Манчестер Юнайтед" заплатив звільненому тренеру Жозе Моурінью 22 мільйони євро. "МЮ" 18 грудня 2018 року оголосив про відставку 55-річного португальського фахівця з посади головного тренера після серії незадовільних результатів.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини на наших сторінках Facebook, Twitter, Telegram

Ви зараз переглядаєте новину " "Манчестер Юнайтед" пройшов "Челсі" в Кубку Англії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"