"Манчестер Юнайтед" розгромно переміг у другому матчі чемпіонату Англії поспіль

19 Серпня 2017, 16:22

"Манчестер Юнайтед" у другому турі англійської Прем'єр-ліги на виїзді розгромив "Суонсі".

<p style="text-align: justify;">Фото AFP</p>
Фото AFP

У першому таймі глядачі побачили лише один забитий м'яч - під завісу першої 45-хвилинки Ерік Байї добив круглого у стеку після удару Лукаку в поперечину.

А після перерви "червоні дияволи" добили господарів поля - свій третій гол у складі "МЮ" забив новачок команди Ромелу Лукаку, а потім ще відзначилися Поль Погба і Антоні Мартіаль.

Відзначимо, що в першому турі чемпіонату Англії "МЮ" вдома з таким же розгромив "Вест Хем", при цьому, команда Жозе Моурінью не пропустила жодного гола.

Нагадаємо, що англійський клуб
програв "Реалу" матч за Суперкубок УЄФА (1:2). Після цього матчу Моурінью подарував свою медаль вболівальнику.

Чемпіонат Англії, 2 тур: розклад, результати, таблиця

"Суонсі" – "Манчестер Юнайтед" – 0:4
Голы:
Байї (45), Лукаку (80), Погба (82), Мартіаль (84)

"Суонсі": Фабіаньскі, Фернандес, Бартлі (Раутледж, 67), Ольссон, Моусон, Меса (Нарсінх, 67), Фер, Керролл, Нотон, Абрахам (Макберні, 82), Айю.

"Манчестер Юнайтед": Де Хеа, Байї, Блінд, Валенсія, Джонс, Мата (Феллайні, 75), Погба, Матіч, Мхітарян (Еррера, 85), Решфорд (Мартіаль, 75), Лукаку.

Попередження: Погба (26), Фер (73).

Ви зараз переглядаєте новину ""Манчестер Юнайтед" розгромно переміг у другому матчі чемпіонату Англії поспіль". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"