"МанСіті" не реалізував два пенальті і вперше в сезоні зіграв внічию

15 Жовтня 2016, 20:26

Чемпіонат Англії: "Манчестер Сіті" і "Евертон" зіграли внічию, "Арсенал" здолав "Суонсі"

Футболісти "Манчестер Сіті" зіграли внічию з "Евертоном" у матчі восьмого туру чемпіонату Англії.

Зустріч пройшла в суботу в Манчестері і завершилася з рахунком 1: 1. У складі "Евертона" відзначився Ромелу Лукаку (64-а хвилина), у "Сіті" гол забив Ноліто (72). Футболісти "городян" – Кевін де Брейне і Серхіо Агуеро – на 43-й і 70-й хвилинах не реалізували пенальті.

В іншому матчі "Арсенал" з рахунком 3: 2 переміг "Суонсі". У складі "канонірів" забили Тео Уолкотт (26, 33) і Месут Озіл (57). У "Суонсі" відзначилися Гілф Сігурдссон (38) і Борха Бастон (66).
У "Арсеналу" на 70-й хвилині червону картку отримав Граніт Джака.

20  САНДЕРЛЕНД 8 0 2 6 6-15 2

Ви зараз переглядаєте новину ""МанСіті" не реалізував два пенальті і вперше в сезоні зіграв внічию". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"