Українська Прем'єр-ліга відновиться наприкінці лютого поєдинками 19-го туру (базова дата – 23 лютого). Після декількох тижнів відпустки наші команди вирушили на зимові збори. Київське "Динамо" проводить його в Іспанії, всі інші команди Прем'єр-ліги – в Туреччині. На зборах кожна команда запланувала по кілька контрольних ігор з представниками європейських чемпіонатів, а кияни навіть змагатимуться з американським клубом "Нью-Інгленд Революшн". Ми підготували повний розклад матчів українських клубів на зборах і результати поєдинків (оновлюється).
Матчі українських клубів на зборах:
16.01.19 | Ворскла | 0:0 | Клуж (Румунія) |
19.01.19 | Динамо | 3:0 | Бохум (Німеччина 2) |
19.01.19 | Ворскла | 0:3 | Універсітатя (Румыния) |
20.01.19 | Десна | 0:1 | Дунеря (Румунія) |
20.01.19 | Маріуполь | 2:1 | Сепсі (Румунія) |
21.01.19 | Десна | 1:2 | Сабаїл (Азербайджан) |
22.01.19 | Шахтар | 1:4 | Хайдук (Хорватія) |
22.01.19 | Олімпік | 3:1 | Кайсар (Казахстан) |
23.01.19 | Динамо | 1:1 | Стяуа (Румунія) |
23.01.19 | Львів | 0:3 | МТК (Угорщина) |
24.01.19 | Карпати | 1:0 | Септемврі (Болгарія) |
24.01.19 | Ворскла | 0:0 | Падіде (Іран) |
24.01.19 | Чорноморець | 1:2 | ДВТК (Угорщина) |
25.01.19 | Маріуполь | 1:1 | Газ-Метан (Румунія) |
25.01.19 | Зоря | 1:0 | Лієпая (Латвія) |
25.01.19 | Десна | 0:1 | Ольборг (Данія) |
25.01.19 | Олимпик | 0:1 | Гонвед (Угорщина) |
26.01.19 | Динамо | 2:3 | Спарта (Чехія) |
26.01.19 | Шахтар | 3:1 | Карабах (Азербайджан) |
26.01.19 | Десна | 1:0 | Приштіна (Косове) |
26.01.19 | Олександрія | 0:2 | Ботєв (Болгарія) |
27.01.19 | Карпати | 1:2 | Ружомберок (Словаччина) |
27.01.19 | Зоря | 1:2 | Воєводіна (Сербія) |
27.01.19 | Ворскла | 1:0 | Младост (Сербія) |
27.01.19 | Львів | 0:0 | Банік (Чехія) |
28.01.19 | Маріуполь | 0:2 | Тренчин (Словаччина) |
28.01.19 | Олександрія | 0:2 | Арка Гдиня (Польща) |
28.01.19 | Олімпік | 3:1 | Работнічкі (Македонія) |
28.01.19 | Чорноморець | 0:2 | Ахал (Туркменія) |
28.01.19 | Арсенал | 2:2 | Воєводіна (Сербія) |
28.01.19 | Арсенал | 0:3 | Спартак Трнава (Словаччина) |
30.01.19 | Зоря | 1:0 | Пролетер (Сербія) |
30.01.19 | Карпати | 0:1 | Ягеллонія (Польща) |
30.01.19 | Десна | 1:1 | Младост (Сербія) |
31.01.19 | Олімпік | 2:1 | Приштіна (Косове) |
31.01.19 | Шахтар | 2:1 | Хобро (Данія) |
31.01.19 | Шахтар | 3:0 | Лєх (Польща) |
31.01.19 | Чорноморець | 2:1 | Медзь (Польща) |
31.01.19 | Львів | 0:0 | Земун (Сербія) |
01.02.19 | Олександрія | 2:0 | Пюнік (Вірменія) |
01.02.19 | Арсенал | 0:0 | Бачка (Сербія) |
02.02.19 | Динамо | 3:0 | ЦСКА (Болгарія) |
02.02.19 | Зоря | 2:2 | Пяст (Польща) |
02.02.19 | Карпати | 1:0 | Напредак (Сербія) |
02.02.19 | Олександрія | 3:2 | Вардар (Македонія) |
02.02.19 | Ворскла | 0:0 | Радник (Сербія) |
02.02.19 | Арсенал | 0:1 | Динамо Вране (Сербія) |
03.02.19 | Шахтар | 0:2 | Партизан (Сербія) |
04.02.19 | Шахтар | 6:1 | Ботєв (Болгарія) |
04.02.19 | Ворскла | 4:2 | Спартак Суботіца (Сербія) |
04.02.19 | Львів | 1:1 | Младост (Сербія) |
05.02.19 | Маріуполь | 3:0 | Арда (Болгарія) |
05.02.19 | Динамо | 0:0 | Естерсунд (Швеція) |
05.02.19 | Маріуполь | 0:0 | Алашкерт (Вірменія) |
06.02.19 | Динамо | 1:3 | Нью-Інгленд Революшн (США) |
06.02.19 | Чорноморець | 0:0 | Мура (Словенія) |
07.02.19 | Ворскла | 0:2 | Железничар (Боснія) |
07.02.19 | Шахтар | 0:0 | Ваккер (Австрія) |
07.02.19 | Олімпік | 2:1 | Шериф (Молдова) |
08.02.19 | Динамо | 0:0 | Мальме (Швеція) |
08.02.19 | Арсенал | 0:1 | Борац (Сербія) |
08.02.19 | Десна | 0:1 | Петролулу (Румунія) |
09.02.19 | Львів | 0:0 | Тімішоара (Румунія) |
09.02.19 | Зоря | 1:0 | Локомотив (Узбекистан) |
09.02.19 | Маріуполь | 2:3 | Поханг Стилерс (Південна Корея) |
09.02.19 | Динамо | 2:1 | Волеренга (Норвегія) |
09.02.19 | Маріуполь | 3:1 | Актобе (Казахстан) |
10.02.19 | Чорноморець | 0:0 | Ракув (Польща) |
10.02.19 | Ворскла | 4:1 | Шахтар Караганда (Казахстан) |
10.02.19 | Олімпік | 0:0 | Олімпія (Словенія) |
10.02.19 | Карпати | 2:1 | Динамо Мінськ (Білорусь) |
11.02.19 | Десна | 4:0 | Кайсар (Казахстан) |
12.02.19 | Зоря | Кальмар (Швеція) | |
13.02.19 | Олімпік | суперник уточнюється | |
13.02.19 | Карпати | суперник уточнюється | |
13.02.19 | Ворскла | Городея (Білорусь) | |
13.02.19 | Маріуполь | Оболонь-Бровар (Україна) | |
15.02.19 | Олімпік | Тобол (Казахстан) | |
16.02.19 | Зоря | Шахтар (Казахстан) | |
16.02.19 | Карпати | Кайрат (Казахстан) | |
19.02.19 | Зоря | Динамо (Грузая) | |
19.02.19 | Карпати | Битовія (Польща-2) |