Мессі не зміг забити пенальті, після чого оформив дубль

26 Серпня 2017, 21:58

Лідер "Барселони" став героєм виїзного матчу з "Алавесом" у другому турі Прімери

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Лео</span> <span>Мессі</span> <span>став</span> <span>героєм</span> <span>матчу</span> <span>проти</span> <span>"</span
Лео Мессі став героєм матчу проти "

Футболісти "Барселони" на виїзді обіграли "Алавес" в матчі другого туру чемпіонату Іспанії.

Зустріч в суботу в Віторії-Гастейс завершилася з рахунком 2: 0 на користь гостей. Обидва м'ячі в матчі забив Ліонель Мессі (55-а і 66-а хвилини), який міг би оформити хет-трик, але не зміг реалізувати пенальті на 38 хвилині.

У наступному матчі іспанської прімери "Барселона" проведе на "Камп Ноу" дербі з "Еспаньолом" 9 вересня, а "Алавес" 10 вересня зустрінеться на виїзді з "Сельтою".

Нагадаємо, що у першому турі чемпіонату Іспанії "Барселона" всуху обіграла "Бетіс", а "Реал" на виїзді розгромив "Депортіво".

Ви зараз переглядаєте новину "Мессі не зміг забити пенальті, після чого оформив дубль". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"