Молодіжна збірна України стала срібним призером турніру Antalya Cup

30 Січня 2016, 20:31

Наші футболісти набрали рівну кількість очок з переможцем, але поступилися йому за особистими зустрічами

<p style="text-align: justify;">Фото ФФУ</p>
Фото ФФУ

У суботу, 30 січня, в Туреччині завершився турнір молодіжних збірних Antalya Cup. Переможцем даних змагань стала команда Азербайджану, яка за результатами 5 матчів набрала 12 очок, стільки ж очок у свою скарбничку поклала і наша збірна, але програла суперникам за особистими зустрічами (у першому турі з рахунком 1: 2), тож українці стали срібними призерами турніру.

В останньому матчі Antalya Cup підопічні Олександра Головка зустрічалися з командою Албанії. Основні події гри припали на другу половину гри - на 55-й хвилині в рахунку повели албанці, зуміли вдало розіграти свій штрафний удар. У ролі наздоганяючих українці були менше 20 хвилин - на 73-й Данченко відновив рівновагу. Але на цьому "синьо-жовті" не зупинилися. На 82-й хвилині Бесєдін точним ударом вивів свою команду вперед - 2: 1 - вольова перемога українців.

Україна U -21 -Албанія U -21 - 2: 1
Голи (Україна): Данченко (73), Бесєдін (82)

Україна U -21: Безрук (Гриценко, 46), Кірюханцева, Сваток, Сагуткін, Каплієнко, Чумак, Мишньов, Кузик (Безбородько, 63), Хобленко (Радченко, 46), Полегенько (Данченко, 46), Хомченко (Бесєдін, 46 )

Ви зараз переглядаєте новину "Молодіжна збірна України стала срібним призером турніру Antalya Cup". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"