26,11
29,14

Норвезький "Мольде" ледь не створив сенсацію в Росії

"Зеніт" здобув вольову перемогу над "Мольде" в кваліфікації Ліги Європи

Футболісти "Мольде" першими забили гол, але не змогли втримати перевагу. фото Getty.

Футболісти російського "Зеніту" здобули вольову перемогу над норвезьким "Мольде" в першому матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи. Забивши гол, норвежці утримували переможний рахунок до середини другого тайму. Зустріч, що пройшла 23 серпня в Санкт-Петербурзі, завершилася з рахунком 3: 1. У переможців відзначилися Артем Дзюба (71-а хвилина), Антон Заболотний (80) і Міха Мевля (90), у гостей м'яч забив Ерік Хестад (42). Зустріч у відповідь відбудеться в Норвегії 30 серпня. Переможець протистояння в раунді плей-офф потрапляє в груповий етап Ліги Європи.

Нагадаємо, що в попередньому раунду кваліфікації Ліги Європи "Зеніт" на виїзді програв мінському "Динамо" з рахунком 0: 4, але потім на своєму полі взяв реванш з рахунком 8: 1 і пройшов далі.

В іншому матчі четверга грузинський "Торпедо" з Кутаїсі на своєму полі з мінімальним рахунком поступився болгарському клубу "Лудогорець" – 0: 1.

Відзначимо, що сьогодні свій перший матч у раунді плей-офф кваліфікації Ліги Європи проведе і єдиний представник України – "Зоря". Дивитися матч "Зоря" – "Лейпциг" можна з 21:30 на каналі "2 + 2".

Ви зараз переглядаєте новину " Норвезький "Мольде" ледь не створив сенсацію в Росії". Інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"